Licencja Multimedialna - Muzyka bez opłat Victor11 - Victor11 - muzyka bez opłat, muzyka do gabinetu, salonu

Przejdź do treści

Licencja Multimedialna

Victor11 - muzyka bez opłat, muzyka do gabinetu, salonu
Opublikowany przez w licencja ·
Tags: licencjareklamaprezentacja
Licencja Multimedialna – licencja zezwalająca na użycie muzyki Victor 11 do celów komercyjnych. Licencja wydawana jest na czas nieokreślony.
                                                 
Naszą muzykę możesz wykorzystać m.in. :
  • Jako podkład muzyczny w filmie reklamowym, instruktażowym czy informacyjnym
  • Jako tło muzyczne dla wszelkich prezentacji multimedialnych, również tych prezentowanych szerokiej publiczności
  • Jako podkład do filmów zamieszczanych na profilach społecznościowych, YouTube czy stronie www

Wybrana muzyka w ramach wykupionej licencji może być wykorzystywana przez nabywcę bezterminowo oraz bez ograniczeń względem ilości wytworzonych projektów. Dana oferta nie dotyczy produkcji: masowych  rozpowszechnianych, wysokonakładowych oraz produkcji telewizyjnych. W takich przypadkach wszystkie warunki ustalamy indywidualnie.

Licencje możesz uzyskać na wybrane płyty muzyczne oraz na pojedyncze utwory. Wybór zależy od Twoich preferencji i potrzeb. Większość naszych płyt jest objęta licencją multimedialna, jeśli interesuję Cię konkretna płyta bądź utwór, a nie jesteś pewien czy jest ona objęta licencją skontaktuj się z nami.  Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą przejdź tutaj.

Koszt licencji całej płyty to kwota 150 zł, natomiast cena pojedynczego utworów
to tylko 25 zł!
Taniej już chyba nie znajdziesz.


Nie wątpliwą zaletą naszej muzyki jest fakt, iż jest ona tworzona przez  profesjonalnych muzyków, a jej brzmienia są niepowtarzalne. Wszystkie utwory można, a nawet należy przesłuchać przed zakupem, aby przekonać się o naszej jakości. Oczywiście do przesłuchania dostępne są jedynie fragmenty utworów, aby zapobiec nadużyciom.

Wszystkie sugestię i propozycje rozpatrujemy indywidualnie. Jeśli masz własne propozycje bądź pytania napisz do nas, a postaramy się dopasować do Twoich potrzeb. Kontakt  victor@list.pl


Licencja nie zezwala na sprzedaż, dystrybucje oraz udostępnianie muzyki osobom trzecim (jeżeli udostępniona miałaby być wyłącznie muzyka, bez połączenia z obrazem lub filmem).Wróć do spisu treści