18 urodziny Victor 11 - Poznaj naszą historię - Muzyka bez opłat Victor11 - Victor11 - Muzyka bez ZAIKS | Największy wybór | Najniższe ceny

Przejdź do treści

18 urodziny Victor 11 - Poznaj naszą historię

Victor11 - Muzyka bez ZAIKS | Największy wybór | Najniższe ceny
Opublikowany przez w Relacje, historie ·
Tags: historiarelacjamuzykaradośćjubileusz

W tym roku świętujemy swoje 18 urodziny! Z tej okazji chcielibyśmy przybliżyć Wam historię naszej firmy.

Początek działalności

Oficjalnie naszą działalność jako wydawnictwo rozpoczęliśmy w 2000r. Choć już w 1997r. wydaliśmy nasze pierwsze kasety magnetofonowe z afirmacjami i relaksacjami. Wraz z rozwojem technologicznym kasety zostały wyparte m.in. przez płyty Cd (ostatnią z kaset wydaliśmy w 2010r.!) dlatego też, aby zapewnić komfort naszym słuchaczom nawet starsze nagrania mamy dostępne zarówno na płytach jaki i plikach do pobrania. To właśnie w 2000r. przyjęliśmy nazwę Victor, a w 2004 r. do tej nazwy dodaliśmy cyfrę 11.


Rozwój i pierwsi artyści

Rok 2003 okazał się dla nas rokiem zmian. Przenieśliśmy swoją siedzibę do Torunia, skąd działamy nieustanie. Od tego roku również uczestniczmy w kluczowych imprezach wystawienniczych na terenie całej Polski (targi medycyny naturalnej, targi fryzjerskie, kosmetyczne, konferencje).  Otrzymaliśmy również pierwszą nagrodę od Prezesa Targów Pomorskich za muzykę autorską. Nasza muzyka spotyka się z dużą aprobatą różnych środowisk, gdyż uzupełniamy lukę w polskiej rzeczywistości jaką jest kompleksowy brak muzyki tła.

Pierwszym muzykiem, z którym rozpoczęliśmy współpracę był Łukasz Kaminiecki (Lucas), który tworzy dla nas muzykę do chwili obecnej. Z biegiem lat dołączali do nas kolejni artyści m.in. Mateusz Jarosz czy Bartosz Domagała. U nas artyści tworzą muzyczne historię, które mile zaskakują odbiorców. Obecnie współpracujemy z prawie 40 osobową ekipą indywidualnych twórców muzyki, którzy rozproszeni są po całym świecie, co świadczy o tym, że cenimy i dbamy o naszych artystów. Inspirację z różnych zakątków świata odzwierciedlają się w twórczości muzyków.


Nieustanna praca

Idąc z postępem czasu rozszerzyliśmy działalność w mediach społecznościowych. W 2005 r. powstał kanał na YouTubie, gdzie możecie znaleźć ponad 1200 filmów, są to m.in. relacje z targów, konferencji, wywiady z ciekawymi osobami oraz szereg wykładów z różnych dziedzin nauki. Rocznie jesteśmy średnio na 15 tego typu imprezach, dzięki którym możemy spotkać się osobiście z sympatykami naszej muzyki. Działalność wydawnictwa możecie śledzić również na Facebooku Instagramie czy Twitterze. Baza klientów nieustannie rośnie motywując nas tym samym do dalszych starań. Muzyka z naszego wydawnictwa sprawia, że w miejscu, w którym jest odtwarzana panuje niepowtarzalny klimat, który może stać się znakiem rozpoznawczym danego lokalu.
                     Wróć do spisu treści