Autorzy - Victor11 - muzyka bez opłat, muzyka do gabinetu, salonu

Przejdź do treści

Autorzy

Bartosz Domagała - gitarzysta i kompozytor muzyki niezrzeszonej. Jego utwory to stylistyczny mariaż gatunkowy, którym najbliżej do nurtów takich jak smooth jazz, acid jazz oraz new age. Wprawne ucho doszuka się tu jazzowych harmonii, a także improwizowanych partii instrumentalnych. Znakiem rozpoznawczym jego produkcji są rozliczne gitarowe riffy i solówki, które stają się siłą napędową wielu kompozycji.  Każdy utwór tworzy osobną historię przynosząc zaskakujące muzyczne uniesienia.
Znakomita muzyka doskonale nadająca się do medytacji, buduje poczucie głębi i harmonii. Utalentowany Daniel Christ udowadnia swój kunszt muzyczny i zmysł głębi duchowej. W inspirujących nowych brzmieniach wręcz porywa spokojem i głębią w fantastyczną podróż... Wciąż nie wiadomo, czy to sen czy rzeczywistość... Jedno, co jest pewne, że doznania te otwierają na nowe możliwości doświadczeń i inspiracji. Orange Moon, Astralne Podróże, Accident i inne płyty to wewnętrzne odrodzenie, dzięki któremu wciąż na nowo odkrywamy najprawdziwszą ludzką naturę.
Wydał u nas około 350 utworów, które to prawie wszystkie wydane zostały na CD.
Są dostępne w sklepach internetowych. Od paru lat współpracuję również z angielskim wydawnictwem, które sprzedaje płyty na wszystkich kontynentach. Mam kontrakt na trzy płyty. Dwie z nich już się ukazały - dodaje.
Łukasz miał też epizod z Telewizją Polską. Puszczali jego utwory do różnych programów.
Wydał u nas kilka znakomitych płyt min. Jogging, Etheria, Osiem snów
Wróć do spisu treści