>

Muzycznie - Wydawnictwo VICTOR 11

Przejdź do treści

Muzycznie

Wydamy każdą płytę!

Obecnie na rynku jest ogromna liczba pozycji płyt CD audio. Mimo rozpędu technologicznego ten produkt trzyma się całkiem nieźle. Jeśli jesteś autorem i masz do zaoferowania innym ciekawy projekt napisz do nas. Możesz też zadzwonić: 601-81-41-82 lub 603-129-582.
Zapoznamy się z Twoim projektem i po przesłuchaniu skontaktujemy się z Tobą. Po ustaleniu szczegółów Twoja płyta może stać się dostępna dla każdego!

Nagrania lektorskie  

Książki audio i nagrania lektorskie: Nasze produkty w tej dziedzinie nie mają na celu zastąpienia tradycyjnej książki! Ich przeznaczenie jest sugerowane dla osób "zabieganych". Dzięki nagraniom profesjonalnego lektora, słuchanie takiej książki jest przyjemne i wykonalne nawet podczas jazdy samochodem. Przyjmujemy zlecenia na profesjonalne nagrania lektorskie.

Usługi wydawnicze

Nasze Wydawnictwo zajmuje się rozpowszechnianiem na polskim rynku muzyki relaksacyjnej, etnicznej oraz instrumentalnej. W związku z powyższym proponujemy osobom zajmującym się komponowaniem muzyki współpracę, która może przynieść obustronne korzyści.

Produkcja

VICTOR 11 przyjmuje zlecenia również produkcyjne. Przy udzielaniu praw licencyjnych, nasze produkcje wszelkiego rodzaju płyt CD,  DVD lub innych nośników obrazu i dźwięku są realizowane na bardzo korzystnych warunkach! Realizujemy zamówienia praktycznie już od 1 sztuki do ilości kilkutysięcznych nakładów. Każda produkcja traktowana jest indywidualnie!

Dystrybucja

Firma VICTOR 11 działa od 2002 roku. Jako dynamicznie rozwijająca się firma, stworzyliśmy już szeroką sieć dystrybucji naszych płyt w całym kraju. Nasze produkcje są ogólnie dostępne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich grup zawodowych i tematycznych, jesteśmy otwarci na współpracę i dystrybucję.  Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana współpracą lub / i dystrybucją to serdecznie zapraszamy!  Zatowarujemy zarówno sklepy, hurtownie, ksiągarnie  jak i gabinety z NIEODPŁATNĄ LICENCJĄ NA PUBLICZNE ODTWARZANIE MUZYKI ! Gwarantujemy elastyczne warunki współpracy!

Rozwój

Fascunujące jest, jak muzyka może wspierać nasz rozwój. Należy jedynie wsłuchać się w siebie , w głos intuicji, która podpowie, czego w danej chwili potrzebuje nasze ciało i nasza dusza. Otwórzmy sie na ten głos. Muzyka jako fala dźwieku, rezonans, dociera nie tylko do naszych uszu. Odbiera ją także nasza skóra, jest więc rodzajem masażu jaki możemy sobie sprezentować. Muzyka ocierając się o nasze ciało, jest jak prysznic zmywający to co zbędne. Muzyka koi, otwiera, inspiruje, a najciekawsze jest to, że każdy z nas może ją interpretować i odbierać inaczej i na każdego z nas może działać w sposób indywidualny. Pamiętajmy także, że nie należy próbowac zrozumieć muzyki, bo muzykę należy czuć.

Gwarancja satysfakcji

Wszelkie wykonywane przez nas usługi są najwyższej jakości i są zgodne z: przedmiotem praw autorskich zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211).

Wróć do spisu treści