FAQ - Victor11 - Muzyka bez opłat

Przejdź do treści

FAQ

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów?
1.     Dlaczego mam wybrać Waszą muzykę?
- Naszą ofertę cechuje unikatowa oferta oraz atrakcyjne ceny. Działamy głównie jako sklep internetowy i to sam klient decyduje, którą muzykę chce wybrać i w jakiej formie ma być ona mu dostarczona. Dodatkowo istnieje możliwość odsłuchania fragmentu każdego utworu, tak aby nie kupować przysłowiowego kota w worku.
W cenę zakupionej muzyki wliczona jest już licencja na czas nieokreślony.
2.     W jakiej formie mogę zakupić muzykę?
- Dostosowując się do oczekiwań klienta, naszą muzykę można kupić w tradycyjnej formie czyli pojedynczych płyt cd, kilku godzinnych składanek muzycznych na 1 płycie. Dodatkowo posiadamy opcję pobierania naszej muzyki, mogą Państwo pobrać całe albumy lub też pojedyncze utwory w wersji mp3. Dla osób, które nie mają możliwość odtwarzania płyt cd przygotowaliśmy wariant muzyki na pendrive, na którego zgramy wybrana muzykę przez klienta.
3.     Na czym polega zwolnienie z opłat? Czy po za zakupem płyty są jeszcze jakieś koszty?
- Absolutnie nie. Płaci się tylko raz za zakup muzyki, niezależnie od jej formy.
- Nasza muzyka jest wolna od „zaiksowskich” tantiem.
Tak samo dotyczy to innych organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Nasza muzyka i nasi kompozytorzy nie podlegają jurysdykcji tychże zrzeszeń. W myśl ustawy z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211). Nasze wydawnictwo posiada wyłączne prawo do publikacji i dystrybucji swoich nagrań.
4.     A co w razie kontroli?
- Jeżeli w swoim miejscu pracy odtwarzacie jedynie muzykę z Victor11, nie musicie niczego się obawiać. W razie kontroli wystarczy okazać dowód zakupu oraz licencje, która otrzymujecie od nas. Dokumenty należy trzymać zawsze w miejscu, w którym odtwarzana jest nasza muzyka.
5.     Czy Wasza muzyka skierowana jest wyłącznie do firm?
- Oczywiście, że nie.  Każdy komu spodoba się nasza muzyka, może kupić ją na własny użytek. W naszej różnorodnej ofercie, każdy znajdzie muzykę, która będzie stanowić przyjemne tło zarówno w domu, w samochodzie czy w lokalu użytkowym.
6.     Do jakich lokali nadaje się Wasza muzyka?
- W naszej ofercie posiadamy muzykę skierowaną do salonów fryzjersko – kosmetycznych, do gabinetów Spa&Wellness, hoteli, sklepów, kawiarni czy restauracji. Nie jest jednak to jedyna grupa naszych odbiorców, naszą muzykę można również odtwarzać we wszystkich budynkach użyteczności publicznej jak: banki, apteki czy urzędy. Nasza muzyka wpasuje się wszędzie tam, gdzie chcemy cieszyć się dobrą i legalną muzyką.
7.     Jaką muzykę wybrać?
- Przy wyborze muzyki powinniśmy się kierować głównie klimatem jaki panuje w miejscu, do którego chcemy kupić muzykę. Dla przykładu: lokalom, w którym odbywają się zabiegi kosmetyczne, terapeutyczne polecamy głównie muzykę relaksacyjną, muzykę do spa. Do pozostałych lokali wybierzmy muzykę, która się wpisze w klimat naszego miejsca pracy, tak aby klienci czuli się zadowoleni. Jeżeli masz problem z wyborem, napisz do nas, chętnie pomożemy wybrać coś odpowiedniego.
8.     Czy oferujecie naklejki informujące o odtwarzaniu Waszej muzyki?
- Tak, zazwyczaj wysyłamy 1 naklejkę razem z licencją i zamówienie. Naklejkę można przykleić na okno lub drzwi w widocznym miejscu.
9.     Czy posiadacie jakieś zniżki, promocje?
- O wszystkich rabatach i promocjach informujemy na bieżąco na naszym profilu na facebooku. O większych akcjach również informujemy na stronie sklepu. Jeżeli chcesz negocjować ceny, bądź jesteś stałym klientem i chcesz uzyskać stały rabat napisz do nas maila muzykazlicencja@gmail.com , a rozpatrzymy Twoją ofertę indywidualnie.
10.  Jakie są formy płatności i wysyłki?
- Płatności można dokonać przelewem na konto, przelewem za pośrednictwem transeruj.pl lub PayPal.pl, albo dokonać płatności przy odbiorze zamówienie. Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej szybką wysyłka kurierską biznesową z terminem dostarczenia 48h lub listem poleconym. Klient informowany jest SMS od operatora Poczta Polska o szacunkowym czasie dostawy. Dokładny cennik można sprawdzić w zakładce formy i koszty dostawy na naszej stronie internetowej.
Wróć do spisu treści