Artykuły - Victor11 - Muzyka bez ZAIKS | Największy wybór | Najniższe ceny

Przejdź do treści

Artykuły

Tytuł
Opis
Pobierz
Muzyczne podróże
„Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza” (cyt. Paul Claudel). Czy do tego próbują przekonać nas reprezentanci instytucji i stowarzyszeń chroniących prawa twórców muzyki?
Diamentowa kolekcja
Z troski o Państwa wygodę i komfort, proponujemy dwa ekskluzywnie wydane albumy muzyczne w formacie MP3, zawierające około ośmiu godzin muzyki każdy. Muzyka zgromadzona na płytach jest dostosowana do specyfiki prowadzonej przez salony działalności oraz Państwa indywidualnych potrzeb.
O Tobie
Często bywa tak, że w labiryncie codzienności trudno jest nam odnaleźć tę "właściwą" postawę czy drogę. Doskonaląc ciało i umysł sięgamy po coraz to inne metody, urządzenia czy sposoby.
Wibracje
To emocje dobre lub złe, czyli czujemy się albo dobrze, albo nie. Może się to wydawać zbyt proste, lecz takie właśnie odczucia sugerują jakość tego o czym myślimy i nieważne tu są tematy! Może to dotyczyć zarówno pracy jak i życia osobistego; z czymkolwiek się to wiąże jest bardzo czytelną informacją o jakości naszych myśli. Od nich też zaczynamy!
Potęga muzyki
Szukając sposobu na spokój, sięgamy do coraz to wymyślniejszych technik relaksu bądź odnowy. Często się to udaje: piękny gabinet, wspaniałe i profesjonalne zabiegi oraz cudownie uzdrawiająco-upiększające kosmetyki powodują, że wzrasta zadowolenie i satysfakcja, a ciało relaksując się osiąga stan harmonii i wyciszenia.  
W salonie
Muzyka wywołuje przeróżne emocje: wzrusza, cieszy, wprowadza w stan zadumy i melancholii, wyzwala energię, ale także uspokaja. A to wszystko dlatego, że wykorzystuje niemal nieograniczoną gamę dźwięków i nastrojów; muzyka odzwierciedla wnętrze ludzkiej duszy.

Natura
Natura to najwspanialszy kompozytor. Aranżacje wokalne ptaków, zwierząt czy żywiołów od niepamiętnych czasów działały na człowieka kojąco.
Klimat
Przypomnijcie sobie muzykę, która Was kiedyś wyjątkowo wzruszyła. Być może przebiegł Was dreszcz, twarz się rozjaśniła, a z oczu popłynęły łzy. Możliwe, że towarzyszyły temu wspomnienia.
O muzyce
„Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza” - tak twierdził Paul Claudel, natomiast według Lwa Tołstoja, „Muzyka jest scenografią uczuć”.
O licencji
Nie cichnie zamieszanie związane z publicznym odtwarzaniem muzyki. Płacić, czy nie? Jeśli tak, to komu? Więc jeszcze raz po kolei ...
O licencji 2
Kiedy możemy słuchać muzyki w gabinecie lub / i w sklepie? Jakie użytkowanie muzyki w komercyjnym zakresie jest dozwolone a jakie nie?
Wróć do spisu treści